TESK ve TŞOF'tan "Babalar Günü" mesajı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF)...

19 Haziran 2021 - 11:50
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Babalar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Palandöken, mesajında, "Gözümüzü açtığımızdan itibaren ilk süper kahramanlarımız, hayat boyu sırtımızı dağ gibi yasladığımız, annelerimiz kadar değerli, vefakar ve saygıdeğer babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum." ifadesini kullandı.

Babaların hayatta iken kıymetlerinin bilinmesi gerektiğini vurgulayan Palandöken, "Annemiz hayatımızda bir yol ise, babalarımız da bu yolun virajlarıdır. Onların yönlendirmeleri, onların kol kanat germeleri ve bizler için yaptıkları fedakarlıklar hayatımızın en önemli dönüm noktalarıdır." değerlendirmesinde bulundu.

- "Hayat boyu rehber olan babaların değeri bilinmeli"

TŞOF Başkanı Apaydın da mesajında, sevgileriyle hayat boyu rehber olan babaların değerinin ve kıymetinin bilinmesi gerektiğine işaret ederek şunları kaydetti:

"Hayattaki tüm bildiklerini bize öğreten, doğduğumuz andan itibaren gücü ve varlığı ile bize destek olan, öncelikle şoförlük mesleğini icra eden babaların ve tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyorum. Gece gündüz yollarda direksiyon sallayan babalarımız, evlatlarınız ve aileniz için verdiğiniz emeklerin hakkı ödenmez."