Petrol Ofisi Üst Yöneticisi Şiper: "Koşullar ne olursa olsun yatırımlarımıza devam edeceğiz"

Petrol Ofisi Üst Yöneticisi Selim Şiper, şirket olarak yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Yaşanan gündemlerden bağımsız...

01 Nisan 2022 - 12:25
Petrol Ofisi Üst Yöneticisi Selim Şiper, şirket olarak yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Yaşanan gündemlerden bağımsız olarak, koşullar ne olursa olsun işimizi en iyi şekilde yapmaya, güçlü adımlarla ilerlemeye, yatırımlarımıza ve büyümeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Petroleum Istanbul 2022 konferansı, Kovid-19 salgını koşulları ve önlemleri altında yoğun ilgiyle gerçekleşti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şiper, ulusal ve uluslararası boyutta sektörün tüm paydaşlarının söz konusu etkinlikte buluştuğunu ifade etti.

Eylül 2021 itibarıyla dolar kurunda yaşanan hareketlenme, uluslararası piyasalarda ürün fiyatlarındaki artış ve Rusya-Ukrayna savaşının yarattığı belirsizlik ile güvenlik sorunlarının söz konusu olduğunu kaydeden Şiper, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Petrol Ofisi, ilk günkü ruh ve felsefesi, liderlik misyonu ve tüm azameti ile en zorlu koşullarda dahi tüm faaliyetlerini kesintisiz ve başarılı olarak sürdürmeye, sektörüne örnek olmaya, ülkesine katkı sağlamaya devam ediyor. Güçlü adımlarla büyümeye yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Pandemi koşullarında da durmadık aksine bayi ağı olarak, pazar payı olarak büyüdük, liderliklerimizi sürdürdük, yatırımlarımızda herhangi bir duraksama olmadı. Yaşanan gündemlerden bağımsız olarak, koşullar ne olursa olsun işimizi en iyi şekilde yapmaya, güçlü adımlarla ilerlemeye, yatırımlarımıza ve büyümeye devam edeceğiz."

Açıklamada görüşlerine yer verilen Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral ise bu sıkıntılı dönemde, bayiler ve paydaşlarla birlikte aynı hedeflere ulaşmak için kenetlendiklerini kaydetti.