Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, önce eylemi sonlandırdı sonra vatandaşları diledi (Videolu Haber)

Kayseri'nin sıra dışı Valisi Gökmen Çiçek, Cumhuriyet Meydanında eylem yapan vatandaşların önce eylemini sonlandırdı sonra valilikte misafir etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, önce eylemi sonlandırdı sonra vatandaşları diledi (Videolu Haber)
28 Haziran 2022 - 12:53
Kayseri Cumhuriyet Meydanında SS Organize Kent Yapı Kooperatifi tarafından mağdur olduklarını iddia eden bir grup vatandaşı gören Vali Gökmen Çiçek, vatandaşları Valilikte misafir ederek sorunlarını dinledi.
Vatandaşların devletle bağını güçlendirmek, talep ve sıkıntılarını hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilmek amacıyla düzenli aralıklarla yapılan Halk Toplantıları sürüyor. Haziran Ayı Halk Toplantısı’na Vali Gökmen Çiçek başkanlık etti.
Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Çiçek’in yanı sıra Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, ilimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının il müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek; “Kayseri’ye ilk geldiğim gün de söylemiştim; beni makamımda otururken değil, halkın arasında dolaşırken göreceksiniz diye. Verdiğimiz bu söz doğrultusunda hareket etmeye gayret ediyorum. Devletimiz ve bizler her daim sizlerin yanındayız. Burada bulunan tüm Kurum Müdürlerimiz, sizlerin sorunlarını dinlemek ve çözmek için var güçleriyle çalışacaklardır. Sizlere kapımız her zaman açık olacak.” dedi.
Kendisine iletilen sorun, şikâyet ve istekleri not alarak ilgili kurum amirlerine talimat veren Vali Gökmen Çiçek, vatandaşın taleplerinin çözüme kavuşturulmasını isteyerek, yapılacak çalışmaları yakından takip edileceğini belirtti.