Beşiktaş-Fatih Karagümrük maçının ardından

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Bu maçta olmadı ama hala avantaj bizde, Allah'ın izniyle cumartesi günü bu takım şampiyon olacak"

12 Mayıs 2021 - 01:20
Süper Lig'in 41. haftasında konuk ettiği Fatih Karagümrük'e 2-1 yenilen Beşiktaş'ta kulüp asbaşkanı Emre Kocadağ, şampiyonluk için avantajın hala kendilerinde olduğunu söyledi.

Vodafone Park'ta oynanan karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Kocadağ, "Lig şu an itibarıyla çok ilginç bir hal aldı. Sene başından beri çok zorlu bir mücadele verdik. Çok zor bir sezon oldu. Son haftaya giriyoruz. Tüm takımlar çok zor bir sezon geçirdi. Son hafta itibarıyla inanılmaz bir çekişme var. Bu maçta elimize bitirme fırsatı geldi, birçok kez gelmişti fakat maalesef değerlendiremedik. Göztepe maçına kaldı şampiyonluk." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın lig şampiyonluğunu hak ettiğini düşündüğünü belirten Kocadağ, şunları kaydetti:

"Bütün kamuoyu da böyle düşünüyor. Bu maçta olmadı ama hala avantaj bizde, Allah'ın izniyle cumartesi günü bu takım şampiyon olacak. Biz inancımızı kaybetmedik. Bu maçta iyi oynadık diyemem ama sonuçta bir 90 dakika ve ucunda bir kupa var. İşi buraya kadar getiren oyuncuların ve teknik ekibin bizim söylediğimiz sözleri yere düşürmeyeceğine inanıyorum. İnşallah şampiyon olacağız. Avantaj bizde."